استند ها و غرفه های نمایشگاهی

شرکت تصویرگران پویا اندیش ،  با در اختیار داشتن طیف وسیعی از انواع استندها در سایزهای مختلف ، این امکان را به شما می دهد که با هزینه های اقتصادی بسیار پایین و سهولت در امر حمل و نقل ، فضای مورد نظر خود را به بهترین نحو آرایش دهید .

استندهای نمایشگاهی : 

 

سازه های پرتابل نمایشگاهی ( استند ) به لحاظ هزینه های بالا و دشواری انتقال سازه های ثابت نمایشگاهی ، نوع پرتابل این سازه ها عرضه می گردد که دارای هزینه های اقتصادی تر و سهولت در امر حمل و نقل نیز می باشد . 

 

پیش از چیدمان و طراحی غرفه های نمایشگاهی خود حتماً با طراحان و گروه مهندسی شرکت تصویرگران پویا اندیش تماس گرفته و مشاوره کنید . 
بیلبوردهای تبلیغاتی ، تابلوهای سردرب مغازه ها ، پوسترهای تبلیغاتی :

 

فضای باز 
 
جهت استفاده در فضاهای خارجی با قابلیت چاپ بر روی انواع فلکسی و بنر ، استیکر و وینیل ، مش و ... که مقاومت بسیار زیادی در مقابل عوامل محیطی از قبیل نور خورشید ، باد ، باران و ... را دارا می باشد . 
 
بیلبوردهای تبلیغاتی ، تابلوهای سردرب مغازه ها و فروشگاه ها ، پوستر های بزرگ تبلیغاتی و ... از موارد استفاده این نوع چاپ می باشد .
 
( چاپ و رنگ فلکسی و بنر تا عرض 5 متر
 
 با رزولیشن 600dpi / 2 inch ) 
 
چاپ فضای بسته
 
دستگاه HP5000 , 5500
 
این نوع چاپ در فضای سرپوشیده و نمایشگاهی به منظور معرفی کالاها و خدمات و یا هر تصویر دلخواه شما بر روی انواع کاغذها از قبیل : فتوگلاس ، کوته ، گنوس ، ترانسپارنت و ... قابل استفاده است . برای محافظت از این نوع چاپ و برای افزایش عمر چاپ پوسترها ، لمینت می شود که انواع متعددی از قبیل :
 
مات ، براق ، سرد و گرم دارا می باشد . 
 
با ما تماس بگيريد . 
 
 
 
غرفه آرایی و دکوراسیون 
 
واحد غرفه سازی نمایشگاهی با بهره گیری از گروه مهندسین و معماران مجرب و با در اختیار داشتن کارگاه های مجهز و کادر اجرایی فعال ، افتخار ساخت و اجرای غرفه های مدرن نمایشگاهی و اجراء دکوراسیون داخلی مناسب هر فضایی را دارا می باشد .
 
چگونه می توانید مطمئن شوید که انتخاب درستی داشته اید ؟ انتخاب طراح ؟
 
شرکت مطمئنی می خواهم که بتواند مرا در طراحی خانه ای جدید ، هماهنگ با زندگی مدرن امروزی ام یاری رساند ... پیش از هر انتخابی با شرکت تصویرگران پویا اندیش تماس بگيريد و با ما مشورت کنيد ... برنامه ریزی و طراحی با ما ...........
استند ها و غرفه های نمایشگاهی مشاهده شده توسط Customers استند ها و غرفه های نمایشگاهی - غرفه آرایی ، سازه های نمایشگاهی ، انواع استندهای پرتابل ، پاپ آپ ، قاب ، فوم برد ، جعبه های نورانی و... - بیلبوردهای تبلیغاتی رتبه:4.3