کاغذ دیواری | فروش کاغذ دیواری | مشاوره و نصب کاغذ دیواری

شرکت تصویرگران پویا اندیش با کاغذ دیواری های پوستری ویژه ادارات، باشگاه ها، مراکز هنری و ورزشی و ...  با بالاترین رزولیشن چاپی، آماده همکاری و اجراء می باشد.

انواع کاغذ دیواری

ویژگی های کاغذ دیواری تصویرگران پویا اندیش

  •     کاغذ دیواری ها در طرح های کلاسیک، رئال و فانتزی با رنگ های خیره کننده خود شما را به تماشای اوج زیبایی دعوت می نماید.
  •     حتماً از مجموعه طرح های آلبوم های ما در شرکت تصویرگران پویا اندیش دیدن فرمایید.  
  •     کاغذ دیواری منزل و کاغذ دیواری اتاق کودک در طرحهای بسیار متنوع ارائه می گردد.
  •     طرح های کلاسیک سقفی، مخصوص منزل ، سالنهای پذیرایی، لابی مجتمع های مسکونی و  هتل ها با نصبی آسان موجود می باشد.
  •     کاغذ دیواری های فوق قابل شستشو می باشند.

کاغذ دیواری | طرح کاغذ دیواری

ویژگی های کاغذ دیواری

امروزه در طراحی داخلی بسیاری از ساختمان های مسکونی و اداری، کارگاه ها و ... کاغذ دیواری به عنوان یکی از عناصر مهم و کاربردی مورد توجه قرار گرفته است. همان طور که از نام آن پیداست، کاغذ دیواری از لحاظ ظاهر، شبیه به کاغذ است و با استفاده از چسب مخصوص بر روی دیوارها مورد استفاده قرار می گیرد.
کاغذ دیواری انواع مختلفی دارد. می تواند از الیاف بافته نشده تشکیل شده باشد، می تواند کاغذی باشد که بر روی آن لایه ای طرحدار اسپری یا روکش شده است، می تواند مخصوص مکان هایی باشد که احتمال وجود چربی و رطوبت زیاد است (مثل آشپزخانه)، ممکن است مخصوص مکان هایی ساخته شده باشد که احتمال برخورد فیزیکی با دیوار زیاد است (مثل کارگاه ها و انباری ها). شاید عجیب باشد اما امروزه کاغذ دیواری های ضد زلزله هم تولید شده اند.

مزایای کاغد دیواری


 کاربرد عمده کاغذ دیواری ها، زیبا سازی محیط و هماهنگ کردن آن با روحیه، سلیقه و اهداف اشخاص است.
البته استفاده از کاغذ دیواری مزایای دیگری هم دارد.
مثلاً اینکه اغلب کاغذ های دیواری را می توان به راحتی با یک دستمال مرطوب تمیز کرد.
اینکه ناهمواری های سطح دیوار آسیب دیده را می توان با آن پوشاند.
می توان با استفاده از طرح های مناسب، دیوار خاصی را طویل تر یا مرتفع تر نشان داد و برعکس و ... .
بنابراین اگر از رنگ ساده و یکنواخت دیوارهای خانه یا دفتر کارتان خسته شده اید یا اگر به دنبال تنوع رنگ و طرح هستید یا فرزند کوچکی دارید که رد دست هایش را هر روز باید از روی دیوارها پاک کنید؛ اگر نگران برخورد مکرر اشیاء به دیوار و آسیب دیدن آن هستید؛ اگر فضای کوچکی در اختیار دارید و می خواهید بزرگتر جلوه کند کاغذ دیواری برای شما گزینه بسیار خوبی است.

کاغذ دیواری | کاغذ دیواری اتاق خواب 

 

چگونه کاغذ دیواری مناسب انتخاب کنیم؟

کاغذ دیواری ها نقش ها و رنگ های متنوعی دارند. از طرح های گلدار ریز و ظریف گرفته تا طرح های هندسی متنوع و طرح های هنری پوستر مانند. از رنگ سفید گرفته تا رنگ های خیلی تیره و حتی سیاه. در دسترس بودن گزینه های مختلف خیلی خوب است اما انتخاب را سخت تر می کند.
قبل از هر چیز تصمیم بگیرید که آیا می خواهید همه دیوارها را با کاغذ دیواری بپوشانید یا فقط یکی یا بعضی از آن ها را؟ می خواهید همه جای خانه یا محیط کار را به طور یک دست کاغذ دیواری کنید یا برای هر بخش طرح و رنگ خاصی مورد نیاز است؟ مثلاً در مورد فضای خانه شاید بخواهید برای اتاق نشیمن از رنگ های شادتر و زنده تر و برای اتاق خواب از رنگ های ملایم تر و آرام بخش تری استفاده کنید یا شاید بخواهید برای اتاق کودک از طرح خاصی استفاده کنید.
به رنگ و طرح فرش ها، مبل ها، پرده ها و ... توجه کنید و به دنبال طرح و رنگی باشید که دکوراسیون خانه یا محیط کار شما را تکمیل کند و  آن را به اوج برساند. البته همه چیز بستگی به سلیقه شما دارد.
 

کاغذ دیواری ایده آل

نکته دیگری که باید مد نظر داشته باشید، مقدار نوری است که از بیرون وارد ساختمان می شود. اگر نور زیادی از بیرون دریافت نمی کنید، بهتر است از کاغذ دیواری هایی استفاده کنید که رنگ روشن تری دارند.
اگر خانه یا فضای کارتان کوچک است و می خواهید بزرگتر به نظر برسد، بهتر است کاغذ دیواری های تیره رنگ را فراموش کنید. همچنین خوب است این نکته را بدانید که خط های عمودی بر روی یک دیوار باعث می شوند آن دیوار مرتفع تر به نظر برسد و خط های افقی بر روی دیوار سبب طویل تر به نظر رسیدن آن می شوند.
بعد از اینکه یک طرح کلی در مورد آنچه که می خواهید را در ذهن خود آماده کردید؛ به فروشگاه ها یا وبسایت های مرتبط مراجعه کنید و طرح ها و رنگ های موجود را مورد بررسی قرار دهید. سپس در مورد جنس کاغذ دیواری مناسب برای فضای مورد نظر خود با فروشندگان و مشاوران مشورت کنید تا در نهایت با یک انتخاب مناسب و بجا زیبایی و رضایت خاطر را به خود و دیگران هدیه دهید.

انواع کاغذ دیواری ساده | انواع کاغذ طرح دارکاغذ دیواری | شرکت ارائه دهنده انواع کاغذ دیواری

 

کاغذ دیواری | فروش کاغذ دیواری | مشاوره و نصب کاغذ دیواری مشاهده شده توسط Customers کاغذ دیواری | فروش کاغذ دیواری | مشاوره و نصب کاغذ دیواری - کاغذ دیواری،انواع کاغذ دیواری ساده و طرح دار در طرح های کلاسیک، رئال و فانتزی،کاغذ دیواری پوستری،پوسترهای سقفی مخصوص منزل،اتاق کودک،لابی مجتمع مسکونی و هتل ها رتبه:4.4