استند ها و غرفه های نمایشگاهی

شرکت تصویرگران پویا اندیش ، با در اختیار داشتن طیف وسیعی از انواع استندها در سایزهای مختلف ، این امکان را به شما می دهد که با هزینه های اقتصادی بسیار پایین و سهولت در امر حمل و نقل ، فضای مورد نظر خود را به بهترین نحو آرایش دهید .

استندهای نمایشگاهی :

سازه های پرتابل نمایشگاهی ( استند ) به لحاظ هزینه های بالا و دشواری انتقال سازه های ثابت نمایشگاهی ، نوع پرتابل این سازه ها عرضه می گردد که دارای هزینه های اقتصادی تر و سهولت در امر حمل و نقل نیز می باشد .

● پیش از چیدمان و طراحی غرفه های نمایشگاهی خود حتماً با طراحان و گروه مهندسی شرکت تصویرگران پویا اندیش تماس گرفته و مشاوره کنید .
● بیلبوردهای تبلیغاتی ، تابلوهای سردرب مغازه ها ، پوسترهای تبلیغاتی :

فضای باز

جهت استفاده در فضاهای خارجی با قابلیت چاپ بر روی انواع فلکسی و بنر ، استیکر و وینیل ، مش و … که مقاومت بسیار زیادی در مقابل عوامل محیطی از قبیل نور خورشید ، باد ، باران و … را دارا می باشد .

بیلبوردهای تبلیغاتی ، تابلوهای سردرب مغازه ها و فروشگاه ها ، پوستر های بزرگ تبلیغاتی و … از موارد استفاده این نوع چاپ می باشد .

( چاپ و رنگ فلکسی و بنر تا عرض 5 متر

با رزولیشن 600dpi / 2 inch )

● چاپ فضای بسته

دستگاه HP5000 , 5500

این نوع چاپ در فضای سرپوشیده و نمایشگاهی به منظور معرفی کالاها و خدمات و یا هر تصویر دلخواه شما بر روی انواع کاغذها از قبیل : فتوگلاس ، کوته ، گنوس ، ترانسپارنت و … قابل استفاده است . برای محافظت از این نوع چاپ و برای افزایش عمر چاپ پوسترها ، لمینت می شود که انواع متعددی از قبیل :

مات ، براق ، سرد و گرم دارا می باشد .

با ما تماس بگيريد .

● غرفه آرایی و دکوراسیون

● واحد غرفه سازی نمایشگاهی با بهره گیری از گروه مهندسین و معماران مجرب و با در اختیار داشتن کارگاه های مجهز و کادر اجرایی فعال ، افتخار ساخت و اجرای غرفه های مدرن نمایشگاهی و اجراء دکوراسیون داخلی مناسب هر فضایی را دارا می باشد .

چگونه می توانید مطمئن شوید که انتخاب درستی داشته اید ؟ انتخاب طراح ؟

شرکت مطمئنی می خواهم که بتواند مرا در طراحی خانه ای جدید ، هماهنگ با زندگی مدرن امروزی ام یاری رساند … پیش از هر انتخابی با شرکت تصویرگران پویا اندیش تماس بگيريد و با ما مشورت کنيد … برنامه ریزی و طراحی با ما ………..